IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Srebrna Szkoła 2016

 

 szkola kreatywnosci

 

Erasmus+

 

 

 

Aktualności

Ilu mamy gości?

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Nauczyciele

Nauczyciele 4 LO

 

Język polski:
Iwona Bankiewicz Zabielska, Dorota Bielicka, Tamara Mięgoć,  Katarzyna Nurkowska, Katarzyna Ostaszewska, Elżbieta Topczewska - Kuć, Aneta Wolańska, Anna Zawadzka

Wiedza o kulturze:

Ana Zawadzka, Urszula Tylicka

 

 

Języki obce:

język angielski:
Ewa Chlebińska, Urszula Guszczyn (urlop), Małgorzata Haraburda, Kazimierz  Klekotko, Izabela Kuklińska, Joanna Laudańska, Anna Łakus, Izabela Joanna Łapuć (urlop), Ewa Polanis, Anna Szuchalska, Joanna Wap

 

 

język rosyjski:
ElżbietaJabłońska, Barbara Ostaszewska, Tamara Mięgoć

 

 

 

język niemiecki:
Helena Ciemnicka, Monika Ryczkowska

język hiszpański:
Joanna Sienkiewicz

język francuski:
Małgorzata Sadowska

język łaciński:
Małgorzata Borowska, Urszula Tylicka

 

Od lewej: J.Świerzyńska, P.Worobiej,, M.Popławska, B.Bućko, M.Bajguz, H.Odzijewicz

Matematyka:
Małgorzata Bajguz, Beata Bućko, Marzenna Popławska, Jolanta  Świerzyńska, Wiesława Suchocka, Piotr Worobiej

Rysunek:
Agata Krutul

 

 

Przedmioty społeczne:

historia, his (historia i społeczeństwo):
Małgorzata Grabowska, Marek Kawczyński, Adam Kiryluk, Barbara Kukiełko, Grzegorz Radłowski, Krzysztof Rogowski

wiedza o społeczeństwie:
Marek Kawczyński, Krzysztof Maleszewski (urlop), Adam Kiryluk, Marek Roszkowski, Katarzyna Marcinkiewicz

 

edukacja dla bezpieczeństwa:
Barbara Kukiełko

przedsiębiorczość:
Iwona Bezubik

 

Przedmioty przyrodnicze:

biologia:
Celina Bieła, Monika Dziubińska, Bożena Karpowicz, Anna Snarska, Monika Zaleska - Szczygieł

 chemia:
Ewa Noskowicz, Alicja Krupicka, Adam Cudowski

fizyka:
Paweł Andryszak, Ewa Gobcewicz, Mariola Mucha-Grabowska, Marcin Kołomyjski

geografia:
Danuta Dobreńko, Henryka Szast

 

Od lewej: W.Suchocka, B.Szast, M.Wilczewska

 

Informatyka:
Wiesława Suchocka, Bogusław Szast, Małgorzata Wilczewska 

 

 

 

 

Wychowanie fizyczne:
Katarzyna Ciepły, Jerzy Karpiuk, Rafał Morozewicz, Adrian Mydlarz, Jerzy Mydlarz, Sebastian Mydlarz, Beata Suchocka, Arkadiusz Timofiejuk, Adam Wasilewski, Jan Wasilewski, Cezary Wojna, Krzysztof Wojszko, Agnieszka Molska-Basiel (strzelectwo)

Szachy:

Kamila Klimaszewska

 

 

Religia, Etyka:
Joanna Buszko (urlop), ksiądz Jerzy Chwiećko, Robert Sołowiej, s. Tomira,  ksiądz Tadeusz Tyl, Grażyna Karpiuk, Marcin Rogalski (etyka)

 

 

 

 

 Psycholog:
Grażyna Karpiuk

Pedagodzy:
Monika Miastkowska, Ewa Repsz - Korotkich

Doradca Zawodowy:
Katarzyna Terlecka

 

 

 

Biblioteka:
Alicja Krętowska, Grażyna Leonowicz, Joanna Puławska

 
USUS ES OPTIMUS MAGISTER
Doskonalenie nauczycieli ukierunkowane na sukces szkoły/przedszkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zrozumiałem